Chcesz wiedzieć jakie prezenty dla chłopaka na święta są najczęściej wybierane? Szukasz sprawdzonego pomysłu i nie chcesz, by wybrany przez Ciebie podarunek wylądował na dnie szuflady? Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Jedną z ciekawych opcji na podarunek gwiazdkowy będzie książka. Naszym zdaniem pomysł wcale nie jest oklepany, a bardzo modny i chętnie wybierany przez osoby w różnym wieku. Nie trzeba przecież nikogo przekonywać, że czytania uspokaja, koi duszę i rozwija wyobraźnię oraz poprawia pamięć. Jeszcze parę lat temu osoby młode czytanie książek kojarzyły jedynie z nudnymi lekturami szkolnymi. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo młodzież nie dość, że chętnie sięga po różne publikacje, to jeszcze coraz częściej wybiera książki dotyczące rozwoju osobistego. I to jest właśnie nasz pomysł na prezenty dla chłopaka na święta. Jedną z polecanych propozycji może być tytuł “Prawo odwagi. Siła, która na zawsze odmieni Twoje życie” autorstwa Roberta Greene i 50 Cent. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że tego typu publikacja będzie zbyt mocna dla młodej osoby. Niemniej jednak warto po nią sięgnąć.

Książka o samorozwoju- czyli jak się wzmocnić psychicznie

Młode pokolenie żyjące w naszych czasach na co dzień styka się z różnymi problemami. Mężczyźni muszą stawiać czoła różnym nietypowym sytuacjom, a w polecanej przez nas książce w prostych słowach zostało wyjaśnione to jak sobie radzić z trudnościami i jak przemieniać je w mocne strony swojego charakteru. Książki dotyczące rozwoju osobistego wymagają sporego zaangażowania podczas czytania, ale jeśli młodemu chłopakowi uda się przejść przez ten proces, to na pewno wiele wyniesie z takiej lektury.

Lista ciekawych propozycji do przeczytania

Kiedy nasz chłopak pochłonie już powierzoną mu lekturę, to z pewnością będzie chciał sięgnąć po więcej. W księgarniach internetowych i stacjonarnych można znaleźć specjalne działy z książkami psychologicznymi i dotyczącymi samorozwoju. Oto przygotowane przez nas propozycje:

– “Wyłącz autopilota. Porzuć rutynę i odważ się na zmiany” Antonio Neves;

– “Nawyki bogatych i biednych” Michale Yardney, Tom Corley;