O OSIEDLU

NAJLEPSZY KIERUNEK W OPOLU

Od 1.01.2017 r. w Opolu, dawniej w Chmielowicach, w centralnej części starych Chmielowic – lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Opolan, od 2009 roku powstaje nowe osiedle – Róży Wiatrów. Osiedle stwarza możliwość zamieszkania w nowej dzielnicy, na obrzeżach miasta z szybkim dostępem do najważniejszych punktów usługowo-handlowych. Miejsce pozwala cieszyć też się z usytuowania inwestycji wśród zieleni.

To niewątpliwie dobra lokalizacja, która łączy w sobie wygodę zamieszkania  i wypoczynku. W okolicy powstają same nowe domy.

Osiedle Róży Wiatrów to zaledwie 10 minut wygodnej jazdy samochodem z centrum Opola.

Osiedle Róży Wiatrów to zaciszne miejsce otoczone starymi dębami, gdzie możesz zbudować swój dom.

Osiedle Róży Wiatrów to atrakcyjne miejsce położone w malowniczej scenerii wokół projektowanego jeziora i zagajnika.

Jeżeli cenisz sobie spokój i szukasz miejsca do zamieszkania w otoczeniu natury z dala od miejskiego zgiełku, koniecznie zadzwoń!

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

STRUXI deweloper działa na opolskim rynku od ponad 10 lat. Przez ten okres spełniliśmy dziesiątki obietnic, sprzedaliśmy ok. 100 działek budowlanych, 25 domów, i 12 mieszkań. Na początku działalności działaliśmy na zlecenie innych deweloperów jako inwestor zastępczy, co dało nam solidne przygotowanie do własnej działalności deweloperskiej.

043_IMG_9569

działki budowlane opole deweloper domy kup działkę deweloper chmielowice